Maketarum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PRODAJA - decali zrakoplovstva NDH 1/72

4 posters

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Go down

PRODAJA - decali zrakoplovstva NDH 1/72 Empty PRODAJA - decali zrakoplovstva NDH 1/72

Postaj by tlikso pon ruj 14, 2015 11:56 am

Pozdrav,
Na prodaju nudim veliki set decala u omjeru 1/72 za NDH avione u što su uključeni  i legionarski avioni Bf 109 E i G  iz JG-52.
Za legionarske Messere nisu odstampani njemacki krizevi za trup i krila jer se to dobije u maketama vec samo svastike za rep i stensili.
Što se tiče brojeva za trup stavljeno je sve sto sam mogao naci, uz ogradu da je nesto vjerovatno i ispusteno. Također se u setu nalaze sve verzije znaka Legije ispod kabine, tj. 8 različitih izvedbi. Uz taj dio za JG-52 stavljene su i oznake za Bf 109 koji su krajem rata letjeli iznad Hrvatske (trolisti, sahovnice za vertikalac,koze). Za taj dio se nalaze trolisti za dva kompletna aviona.
Drugi dio seta su razni sitni amblemi za ostale avione - dvije vrste lastavica, kune, dvorci, lavlje glave, koze-divokoze te tri dimenzije amblema AB-123. Neki od amblema odstampani su u bijeloj i zutov boji pa se svatko sam mozer odluciti sto koristiti jer je na crno-bijelim fotografijama upitno sto je bijelo a sto zuto Smile)
Set je dimenzija 10 x 25 cm a cijena je samo 70 kn. Postarina nije ukljucena u cijenu.

PRODAJA - decali zrakoplovstva NDH 1/72 IMG_9012_1

PRODAJA - decali zrakoplovstva NDH 1/72 IMG_9009

PRODAJA - decali zrakoplovstva NDH 1/72 IMG_9008

tlikso

Posts : 279
Join date : 22.02.2015

[Vrh] Go down

PRODAJA - decali zrakoplovstva NDH 1/72 Empty Re: PRODAJA - decali zrakoplovstva NDH 1/72

Postaj by Damir pon ruj 14, 2015 5:14 pm

Genijalan set!
Eh, da sam to imao prije par godina, kad sam radio naše, a nisam imao dekala...
PS: vidi se da nisi trgovac u duši, nego maketar. Netko drugi bi to podjelio u 25 različitih setova (možda i s bespotrebnim balkovima, koje ionako dobivaš s maketom), pa prodavao zasebno, ili za 2-3 aviona po setu... A ovo je sve odjednom, za 70 kn se riješe svi NDH maketarski problemi. Smile

Damir

Posts : 1329
Join date : 15.02.2015

[Vrh] Go down

PRODAJA - decali zrakoplovstva NDH 1/72 Empty Re: PRODAJA - decali zrakoplovstva NDH 1/72

Postaj by Poky uto ruj 15, 2015 4:33 pm

Evo ja odmah naručujem jedan set, javim ti se na PM kroz koji dan.
Poky
Poky

Posts : 879
Join date : 18.02.2015
Location : Zagreb

[Vrh] Go down

PRODAJA - decali zrakoplovstva NDH 1/72 Empty Re: PRODAJA - decali zrakoplovstva NDH 1/72

Postaj by tlikso uto ruj 15, 2015 8:41 pm

Poky je napisao/la:Evo ja odmah naručujem jedan set, javim ti se na PM kroz koji dan.

Primljeno na znanje Smile) Dodao bih jos na osnovni oglas detalje da je moguce naruciti i odvojene table tog seta. Cijena je ista 70 kn je cijeli a pojedinacna tabla 35 Kn. Naglasavam da je velicina pojedinacne table 10 x 12,5 cm.

tlikso

Posts : 279
Join date : 22.02.2015

[Vrh] Go down

PRODAJA - decali zrakoplovstva NDH 1/72 Empty Re: PRODAJA - decali zrakoplovstva NDH 1/72

Postaj by Damir čet sij 09, 2020 6:48 pm

Jesam li dobro shvatio: iz zadnje faze (na domaćem tlu, kraj rata), poznati su 3,4,5,10 i 22 ?

Damir

Posts : 1329
Join date : 15.02.2015

[Vrh] Go down

PRODAJA - decali zrakoplovstva NDH 1/72 Empty Re: PRODAJA - decali zrakoplovstva NDH 1/72

Postaj by Poky pet sij 10, 2020 8:17 pm

Kako misliš poznati su? Spominju se ili postoje fotke?
Poky
Poky

Posts : 879
Join date : 18.02.2015
Location : Zagreb

[Vrh] Go down

PRODAJA - decali zrakoplovstva NDH 1/72 Empty Re: PRODAJA - decali zrakoplovstva NDH 1/72

Postaj by Damir sub sij 11, 2020 1:37 pm

Dobro pitanje. Ajmo ovako:

- za koje postoji i jedna fotka na kojoj se vidi broj, a koja ukazuje bar na tip Messera (G-6, 14 ili G-10)

- za koje postoji bilo što

"Crni 2" je prikazivan kao profil, ali nikad nikakav dokaz. Moguće da je crtan kao analogija s "crnim 4" (crtač pretpostavljao da je bio i "2" ako je bio "4"), a pisalo je da je taj letio u "istočnoj Pruskoj, Eichwalde.." što ukazuje na šlampavost izvora.

"Crni 3" u partizanskim rukama, fotka izdaleka i od naprijed realno ne pokazuje ništa, niti broj niti tip.

"Crni 17" iz Ospreya ne pokazuje taj "17"...

"Crni 22" - Osprey na naslovnici ima "22" nacrtan kao G-10, ofarban nekako... No meni se čini kao fikcija, analogija s "pol crni 4-pol crni 10".

Imamo li štogod "opipljivo" osim Crnog 4 i Crnog 10, bar da znamo podtip Messera? Pitam zato što sam napravio reviziju svojih maketa (zbog tebe!  Laughing ) i našao brdo tih kasnijih s Erla haubom, a ne znam jesu li osvanule neke nove fotke u zadnjih par godina... Da se zna barem je li s "bulom" (G-6/14) ili "široki trup" (G-6AS/10), mali ili visoki rep, obična ili erla hauba...

Damir

Posts : 1329
Join date : 15.02.2015

[Vrh] Go down

PRODAJA - decali zrakoplovstva NDH 1/72 Empty Re: PRODAJA - decali zrakoplovstva NDH 1/72

Postaj by Poky sub sij 11, 2020 10:44 pm

Pa dragi Damire ti živiš u totalnom neznanju Shocked Laughing ,zbilja je vrijeme da nabaviš ovaj drugi dio Messer Yugoslav story...
Ajmo redom:

"Plavi 1" (ja bih rekao crni,ali ajde neka bude plavi) G-14 isplivale su dvije fotke dotičnog ,pošto je ostao skršen na rubu aerodroma (Lučkoga?) i nakon rata pa su ga fotkali, možda ispliva još koja fotka....
PRODAJA - decali zrakoplovstva NDH 1/72 Bf-109-G14plavi1
PRODAJA - decali zrakoplovstva NDH 1/72 Bf-109-G14plavi1-Lu-ko45
e sad ova slika je malo preveć kropana ali tu di je strelica se nazire početak broja 1, zašto znamo da je broj 1 po nekoj analogiji oštečenih ,zarobljenih itd itd...
PRODAJA - decali zrakoplovstva NDH 1/72 Messerschmitt-Bf-109-G-14plavi1
A zašto je plav, zato što ljudi koji su vidjeli orginalnu fotku na kojoj se vidi broj tvrde da to nije crna...

"Crni 2" ajd o tom profilu zbilja ne treba raspravljati, zaboravi ga za sad...

"Crni 3" kao što si i rekao znamo da je postojao ,imamo dokumente i foto dokaz ,ali on nam baš ne pomaže preveć ,u izvještaju o gubitku stoji da je G-10 verzija...

"Crni 4" jel treba šta govorit o njemu ,ako nemaš barem 10tak njegovih fotki iz svih kuteva javi mi se da ti ih pošaljem..Izgleda da je došlo do koncenzusa da se radi o G-14AS verziji

"Crni 5" njega si zaboravio? I legendarni crtež sa Liksove knjige!?! isto imamo analogiju ,i fotku sa prednje strane i izvještaj o gubitku gdje se tvrdi da se radi o G-14 verziji i to je to.

"Crni 6" G-10 ljudi su zbrojili dva i dva i skužili na fotkama pilota Vranića koji se naslikavao oko njega nakon povratka s Istoka da bi to trebala biti šestica, navodno postoji fotka u boljoj rezoluciji na kojoj se kuži da je u sjeni iza njega 6:
PRODAJA - decali zrakoplovstva NDH 1/72 Bf-109-Gcrni6-D-Vrani-4-45
PRODAJA - decali zrakoplovstva NDH 1/72 Bf-109-Gcrni6-Vrani-4-45
PRODAJA - decali zrakoplovstva NDH 1/72 Messerschmitt-Bf-109-G-10-crni6

"Crni 10" jel tu šta treba reć ,isplivale su napokon fotke di se vidi grb na repu i tu je sad sve poznato...
PRODAJA - decali zrakoplovstva NDH 1/72 Bf-109-Gcrni10-Iesi45

"Crni 17" nije ta fotka samo u Ospreyu ,ali po nekim izveštajima nakon kraja rata se spominje da je on zatečen u radionici na popravku u stanju kojem ga se vidi na toj fotki, nemoram ti govoriti ,da pojedinci tvrde da su vidjeli orginalnu fotku di se vidi broj ,ja sam vidio samo verziju di se djelomično vidi 1....

"Crni 22" osim izvještaja u kojem se navodi tip, broj i pilot te te ilustracije nemamo više ništa o njemu...

"Crni27" osim izvještaja u kojem se navodi tip G-14, broj i pilot nemamo ništa...

E sad postoji tu još pol tuceta fotki iz HK na kojima se vide razni messeri na kojima se vidi dio Zvonimirca, bubla ,nebubla, Erla ,visoki rep, rezervni spremnik isl ,ali niti B od broja... U gore navedenoj knjizi Ciglića ,Savića i Mičevskog postoji i tabela sa gubicima ZNDH Messera sa zanimljivim podacima: o barem 3 Messera K-4 varijante izgubljna tjekom upotrebe , kao i podatak o zarobljenima "crnom11" i "crnom13" te priča u knjizi o skrivanju jednog potpuno novog Messera K-4 od strane simpatizera NOVa u redovima zemaljskog osoblja ZNDH ,a koji je poslje korišten u JRV... Spominju se i tri ture u kojima su dolazili messeri ,pa onda i pojedinačna sletanja pilota sa zamjenskim mašinama itd, itd,
Ono što ti mogu reći je da svi Messeri viđeni na fotkama imaju Erla haubu Very Happy , u ZNDHu su bile verzije G-6 (izgleda samo kasni s visokim repom i Erlom) ,G-10 ,G-14 i K-4
Poky
Poky

Posts : 879
Join date : 18.02.2015
Location : Zagreb

[Vrh] Go down

PRODAJA - decali zrakoplovstva NDH 1/72 Empty Re: PRODAJA - decali zrakoplovstva NDH 1/72

Postaj by Damir ned sij 12, 2020 8:42 am

Super, thanks za lijepe novosti! I love you
Iako ih nema puno, ipak su dragocjene.
Ova slika "blue 1" je prekrasna, nadam se da će isplivati u boljoj rezoluciji. Kao i sve ostale.
Ovo s Vranićem u kabini mi je jako zanimljivo, to "šiblje" u koje je uronjen nosom.
I da, za K-4 sam čuo, ali nikad nikakvog "opipljivog" dokaza...

Damir

Posts : 1329
Join date : 15.02.2015

[Vrh] Go down

PRODAJA - decali zrakoplovstva NDH 1/72 Empty Re: PRODAJA - decali zrakoplovstva NDH 1/72

Postaj by Poky ned sij 12, 2020 12:00 pm

E da na toj fotki "crnog6" di je Vranić u kabini se lijepo vidi početak žutog V ispod krila...
I da glede "crnog22" ima ova fotka:
PRODAJA - decali zrakoplovstva NDH 1/72 Bf-109-G-10crni22mo-da-Ljudevit-Benceti-M-Jelak
Koliko se ja sjećam ekipa je raspravljala da su to Bencetić i Jelak koji raspravljaju o toj borbi ispred crnog 22. E sad pošto je Jelakov crni27 skršen ostao pored V.Gorice, a crni22 je G-10 verzija ,a na ovom iza njih se vidi kako se kapotaž iznad motora širi u onu verziju bez "bubla" mogao bi biti crni22...
Poky
Poky

Posts : 879
Join date : 18.02.2015
Location : Zagreb

[Vrh] Go down

PRODAJA - decali zrakoplovstva NDH 1/72 Empty Re: PRODAJA - decali zrakoplovstva NDH 1/72

Postaj by Damir ned sij 12, 2020 7:47 pm

Baš gledam tu fotku, mogao bi biti bilo koji "AS", mogao bi biti i K-4...

Damir

Posts : 1329
Join date : 15.02.2015

[Vrh] Go down

PRODAJA - decali zrakoplovstva NDH 1/72 Empty Re: PRODAJA - decali zrakoplovstva NDH 1/72

Postaj by Poky ned sij 12, 2020 11:31 pm

Svašta bi moglo bit Damire...
Ali ukratko tko želi raditi maketu ZNDH messera ima materijala i oni koji rade samo po fotkama ,a i oni koji se ,kao ja, zadovolje i sa polumutnim komadom zrakoplova na slici i puuuno mašte Wink
Ne bi vjerovao koliko zapravo zrakoplova za koje se rade profili i dekali ,a koje slažemo, su utemeljeni na takvim fotkama , di se vidi samo jedan dio zrakoplova ,a ostalo se sve odradi po analogiji ostalih zrakoplova iz postojbe ili propisa o oznakama, a mnogi su napravljeni samo po usmenom sjećanju...
Poky
Poky

Posts : 879
Join date : 18.02.2015
Location : Zagreb

[Vrh] Go down

PRODAJA - decali zrakoplovstva NDH 1/72 Empty Re: PRODAJA - decali zrakoplovstva NDH 1/72

Postaj by Damir pon sij 13, 2020 4:42 pm

Poky je napisao/la:
Ali ukratko tko želi raditi maketu ZNDH messera ima materijala i oni koji rade samo po fotkama ,a i oni koji se ,kao ja, zadovolje i sa polumutnim komadom zrakoplova na slici i puuuno mašte Wink

Slažem se, i ja radim kao ti (npr. za onog Bf-108 uopće nema fotki).

Samo pitam kakvo je trenutno stanje, da nije uletila neka nova fotka.
Svojedobno sam radio "Crnog 4" po tada dostupnim fotkama sa strane, a kad sam sve dogotovio, i krila po vlastitoj pretpostavci - osvanu fotke odozgora... Laughing Laughing Laughing

Damir

Posts : 1329
Join date : 15.02.2015

[Vrh] Go down

PRODAJA - decali zrakoplovstva NDH 1/72 Empty Re: PRODAJA - decali zrakoplovstva NDH 1/72

Postaj by Poky uto sij 14, 2020 11:45 am

Onda brzo odradi crnog,1,2,3,5,6,17,22,27 pa će isplivati fotke!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing
Poky
Poky

Posts : 879
Join date : 18.02.2015
Location : Zagreb

[Vrh] Go down

PRODAJA - decali zrakoplovstva NDH 1/72 Empty Re: PRODAJA - decali zrakoplovstva NDH 1/72

Postaj by Damir sri sij 15, 2020 5:38 pm

Nemoj dvaput reć... Very Happy

Damir

Posts : 1329
Join date : 15.02.2015

[Vrh] Go down

PRODAJA - decali zrakoplovstva NDH 1/72 Empty Re: PRODAJA - decali zrakoplovstva NDH 1/72

Postaj by Poky čet sij 16, 2020 9:24 am

I dare you! Twisted Evil
Poky
Poky

Posts : 879
Join date : 18.02.2015
Location : Zagreb

[Vrh] Go down

PRODAJA - decali zrakoplovstva NDH 1/72 Empty Re: PRODAJA - decali zrakoplovstva NDH 1/72

Postaj by Poky uto ruj 08, 2020 9:11 am

Evo da i tu malo prosipam žuć... Evo Damire da te uputim u zadnja saznanja glede ZNDH messera ovo je napokon,izgleda ,prva orginalna fotka crnog 4 u boji:
PRODAJA - decali zrakoplovstva NDH 1/72 Bf-109-G-14-AScrni4orginal-color-Falconara4-45
Na moje opće razočarenje vidi se da je ipak bio u standardnoj RLM-74,75,76 shemi Crying or Very sad
Zašto sam razočaran? Zato što su mi messeri na stolu od 5mj. ,a prije par dana sam crnog 4 i 6 ofarbao u zeleno-smeđu shemu ,sa time da sam na crnom 4 napravio freehand cijelu shemu i 95% sheme i fleka pogodio!!! Crying or Very sad Evil or Very Mad I sad sve ispočetka!!!
Poky
Poky

Posts : 879
Join date : 18.02.2015
Location : Zagreb

[Vrh] Go down

PRODAJA - decali zrakoplovstva NDH 1/72 Empty Re: PRODAJA - decali zrakoplovstva NDH 1/72

Postaj by Damir sub ruj 12, 2020 8:22 am

Znam, vidio sam fotku.

Ja sam prije desetak godina ovako to nacrtao, sad je to na "http://wp.scn.ru/en/ww2/f/33/39/0":

PRODAJA - decali zrakoplovstva NDH 1/72 39_2_b4

No, da te utješim, i ja sam maketu napravio krivo (RLM83/75/76), a isto sam svaku fleku kopirao s tada dostupnih fotki... No ipak me veseli da sad konačno znamo boje, bar za trup.

PS: jednom sam bio na kavi s nekim frendom od mojeg starog, pa mi je pričao kako su njih kao klince krajem rata vodili na Lučko, da vide avione, Messere. Pitao sam ga kako su bili obojani, a on mi je rekao "u boju petroleja". Jasno, malo dijete nije moglo ni percipirati dobro boje, a kamo li zapamtiti ih slijedećih 60 godina. No sad kad gledam ovu fotku, jasnije mi je da je mogao dobiti takav opći dojam.

Damir

Posts : 1329
Join date : 15.02.2015

[Vrh] Go down

PRODAJA - decali zrakoplovstva NDH 1/72 Empty Re: PRODAJA - decali zrakoplovstva NDH 1/72

Postaj by Poky ned ruj 13, 2020 12:47 pm

Da Damire imam tvoj profil ,po meni jedino si fulo boju ovog prefarbavnja ispod Zvomimirca mislim da je to ipak neka tamno zeleno-siva ,a ova "Moster zelena" na repu i preko žute trake oko trupa izgleda da je sličnija onoj zelenoj na poznatoj color fotki Fiata na Borongaju ili možda ćak kasnijoj "Yu SMB"....
U biti naviko sam gledati profile i makete crnog 4 u smeđe-zelenoj shemi ,sada se moram navići na ovu standardno sivu... Ukratko makete sam prepravio i nanovo prefarbao tako da sam se sad smirio Neutral Very Happy
A što se tiće "petroleja" još jedan "novi" podatak: Nakon one poznate bitke Bencetića i Jelaka protiv SAAFovih Mustanga u službenom izvješću Južnoafrikanci su naveli da su ih napali "sivo-plavi" lovci ,tako da izgleda da su i crni 22 i 27 bili također u standardnoj shemi.
Poky
Poky

Posts : 879
Join date : 18.02.2015
Location : Zagreb

[Vrh] Go down

PRODAJA - decali zrakoplovstva NDH 1/72 Empty Re: PRODAJA - decali zrakoplovstva NDH 1/72

Postaj by Damir pon ruj 14, 2020 4:20 pm

Ajde super, jedva čekam da vidim prvu složenu maketu u ispravnim bojama!

Za sad ja imam ovakve ideje i dvojbe:

PRODAJA - decali zrakoplovstva NDH 1/72 Messer

Damir

Posts : 1329
Join date : 15.02.2015

[Vrh] Go down

PRODAJA - decali zrakoplovstva NDH 1/72 Empty Re: PRODAJA - decali zrakoplovstva NDH 1/72

Postaj by Poky uto ruj 15, 2020 1:39 pm

Evo ti još jednom ova fotka crnog 4, ali sada malo dotjerana od strane V. Ranca:
PRODAJA - decali zrakoplovstva NDH 1/72 Bf-109-G-14-AScrni4orginal-color-Falconara4-45
E sad ja bih rekao da su gore definitivno RLM-74 i 75 ovo na boku i dole bi bio po meni RLM76 s time da bih velikom vjerovatnošći rekao da je centralni dio krila ipak "bare metal".
Prefarbavanje sivom na trupu bih rekao da je "moster siva" prije u upotrijebi u RVKJ
A ova maslinasta preko trake i kukića bi bila isto neka "mosterova maslinasta"
Meni dosta vuće na ovu sa kojom je prebojana i traka na Fići:
PRODAJA - decali zrakoplovstva NDH 1/72 Fiat-G-50-uti3504-Aug-1944-01
Poky
Poky

Posts : 879
Join date : 18.02.2015
Location : Zagreb

[Vrh] Go down

PRODAJA - decali zrakoplovstva NDH 1/72 Empty Re: PRODAJA - decali zrakoplovstva NDH 1/72

Postaj by mpuky sri ruj 16, 2020 4:49 pm

Divim Vam se. Ja kao da sam daltonist i
meni je na Messeru kao kamuflaža 50
nijansi sive.

Ja samo na nosu vidim 3 sive iz klasične
kamuflaže a sve oko kabine i iza nje mi
je trackano raznim sivim s time da je traka
farbana u jednoj nijansi a oko broja u drugoj.
mpuky
mpuky

Posts : 358
Join date : 26.02.2015

[Vrh] Go down

PRODAJA - decali zrakoplovstva NDH 1/72 Empty Re: PRODAJA - decali zrakoplovstva NDH 1/72

Postaj by Damir pet ruj 18, 2020 7:31 am

Pa i ti si potpuno u pravu - 50 nijansi sive...

PS: ...a tek kad započnemo o tome koja je to zaprvo varijanta Messera 109... Laughing

Već dva dana pregledavam fotke i literaturu... Taman kad sam se odlučio da je G-14/AS, uvidim da mi neki detalj ne odgovara, više ide na G-6/AS... A zapravo se čini da je trup s G-14/AS a krila s G-6... (pa su onda na krilima i boje možda neke druge, ne iste kao na trupu...)

Damir

Posts : 1329
Join date : 15.02.2015

[Vrh] Go down

PRODAJA - decali zrakoplovstva NDH 1/72 Empty Re: PRODAJA - decali zrakoplovstva NDH 1/72

Postaj by Poky pet ruj 18, 2020 11:22 am

Već dva dana pregledavam fotke i literaturu... Taman kad sam se odlučio da je G-14/AS, uvidim da mi neki detalj ne odgovara, više ide na G-6/AS... A zapravo se čini da je trup s G-14/AS a krila s G-6... (pa su onda na krilima i boje možda neke druge, ne iste kao na trupu...)
Prekini Damire ,već ga završavam, nemoj... To je G-14/AS i ima svoja krila.
Poky
Poky

Posts : 879
Join date : 18.02.2015
Location : Zagreb

[Vrh] Go down

PRODAJA - decali zrakoplovstva NDH 1/72 Empty Re: PRODAJA - decali zrakoplovstva NDH 1/72

Postaj by Damir pet ruj 18, 2020 5:27 pm

Poky je napisao/la:
Već dva dana pregledavam fotke i literaturu... Taman kad sam se odlučio da je G-14/AS, uvidim da mi neki detalj ne odgovara, više ide na G-6/AS... A zapravo se čini da je trup s G-14/AS a krila s G-6... (pa su onda na krilima i boje možda neke druge, ne iste kao na trupu...)
Prekini Damire ,već ga završavam, nemoj... To je G-14/AS i ima svoja krila.

Laughing Laughing  ...ma samo se za...bavam...

Jasno, kotači su uski 660x160 i grbica nad njima na gornjoj strani krila je ona sitna... Meni u obje enciklopedije podtipova Messera za G-14/AS stoje široki kotači i ono veliko debelo izbočenje nad kotačima na gornjoj strani krila... Ali budući da je to G-14, kraj rata, postoje razne podvarijatne te podvarijante...

Sreća je što sad imamo već priličan broj fotki Crnog 4 i sve te različite detalje možemo više-manje vidjeti, pa konfiguraciju napraviti kako treba, nebitno kako nazvali taj tip.

PS: jedva čekam vidjeti tu tvoju maketu gotovu. I u meni polako sazrijeva ideja da je došlo vrijeme za Crnog 4, ili preradu već složene makete, ili možda za 1:32...

Damir

Posts : 1329
Join date : 15.02.2015

[Vrh] Go down

PRODAJA - decali zrakoplovstva NDH 1/72 Empty Re: PRODAJA - decali zrakoplovstva NDH 1/72

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.